Bizi instagramda takip ettiniz mi ?

Fuar Catering menüleri

İstanbul Fuar Catering Farkıyla

Fiyat Bilgisi;

Standınızın m2 ve sayısını belirterek bize ulaşın.

gold caterıng

Tüm Gün İkramlar

EKİPMANLAR
-Kahve Makinası, Çay Kazanı, Kettle, Filtre Kahve Makinası
-Evye var ise Porselen fincan ve Cam Çay Bardağı
-Sunum Tabakları, Tepsi, Şekerlik, Karıştırıcılık, Kürdanlık, Minimal Çiçek ve diğer yardımcı malzemeler..

SARF MALZEMELER
-4 Oz Karton Bardak, 7 Oz Karton Bardak, Islak Mendil, Peçete
-Şeffaf Eldiven, Tahta Karıştırıcı, Çöp Poşeti, Stick Şeker, Jelatinli Kürdan

İÇECEK GRUBU
-Demleme Çay, Nescafe Classic, Coffee Mate, Filtre Kahve
-Türk Kahvesi, Yeşil Çay, Ihlamur, Kuşburnu
-Sade Soda, Meyveli Soda, Sprite
-Cococola, Fanta ve Meyve suyu Çeşitleri

YİYECEK GRUBU
Sabah Saatleri;
-Minipizza
-Sakallı Mini Sandiviç
-Su Böreği
Öğle Saatleri;
-5 Çeşit Tatlı Kurupasta
-5 Çeşit Tuzlu Kurupasta
-Kavrulmuş Kaju, Kavrulmuş Badem, Fındık, Tuzlu Fıstık,  Çıtır Top, Antep Fıstığı
Öğleden Sonra Servisi;
-Tartolet Meyveli Tatlılar
-Çikolatalı Ekler Tatlılar
(Arzu edilen bir tatlı, Mini Muzlu Rulo Pasta ile Değiştirilebilir.)

PREMIUM caterıng

Lux İkramlıklar

EKİPMANLAR
-Kahve Makinası, Çay Kazanı, Kettle, Filtre Kahve Makinası
-Evye var ise Porselen fincan ve Cam Çay Bardağı
-Sunum Tabakları, Tepsi, Şekerlik, Karıştırıcılık, Kürdanlık, Minimal Çiçek ve diğer yardımcı malzemeler..

SARF MALZEMELER
-4 Oz Karton Bardak, 7 Oz Karton Bardak, Islak Mendil, Peçete
-Şeffaf Eldiven, Tahta Karıştırıcı, Çöp Poşeti, Stick Şeker, Jelatinli Kürdan

İÇECEK GRUBU
-Demleme Çay, Nescafe Classic, Coffee Mate, Filtre Kahve
-Türk Kahvesi, Yeşil Çay, Ihlamur, Kuşburnu
-Sade Soda, Meyveli Soda, Sprite
-Cococola, Fanta ve Meyve suyu Çeşitleri

YİYECEK GRUBU
Sabah Saatleri;
-Minipizza
-Sakallı Mini Sandiviç
-Mini Club Sandvic
-Çeri Domates ve Salatalık EşliğindeSu Böreği
Öğle Saatleri;
-5 Çeşit Tatlı Kurupasta
-5 Çeşit Tuzlu Kurupasta
-Zeytin Yağlı Yaprak Sarma
-Mini cup sunum ile Kısır

-Mini cup sunum ile Amerikan Salatası
-Kaşarlı Sucuklu Tost
-Kanepe Çeşitleri
-Kavrulmuş Kaju, Kavrulmuş Badem, Fındık, Tuzlu Fıstık,  Çıtır Top, Antep Fıstığı
Öğleden Sonra Servisi;
-Tartolet Meyveli Tatlılar
-Çikolatalı Ekler Tatlılar

-Mini Rulo Pasta

-Çikolata Soslu Brownie
-Fıstıklı Baklava

Fiyat Bilgisi;

Standınızın m2 ve sayısını belirterek bize ulaşın.​

Yukarıdaki menülere ek olarak

Premium Plus+ / Sıcak Menü Başlangıç

& Sıcak Menü - Elit

Paket fiyatlarımızı öğrenmek için iletişime geçin

Previous
Next

Maktek Avrasya Fuarı 26 eylül–1 Ekim 2022 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Makine Sektörünün Avrasya’daki En Büyük Buluşmasında Sektör Liderlerini Ağırladı.

Sektörün merakla beklediği MAKTEK AVRASYA 2022 7. Uluslararası Takım Tezgahları, Metal – Sac İşleme Makineleri, Tutucular – Kesici Takımlar, Kalite Kontrol – Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı 26 Eylül – 1 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşti. Sektörün merakla beklediği MAKTEK AVRASYA 2022 Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD) ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) işbirliğiyle Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektör profesyonellerini ağırladı.

31 ülkeden 1.000 firma ve firma temsilciliğini 89 ülkeden gelen 79.486 nitelikli ziyaretçi ile buluşturarak sektörün gelişimi için önemli iş birliklerine zemin hazırladı. “Uluslararası” unvanı alan MAKTEK AVRASYA Fuarı kapsam ve ziyaretçi ağlarını genişletip ülke çeşitliliğini artırarak yeni pazarlara ulaşmayı hedefledi ve bunu gerçekleştirdi. Katılımcı firmalar açısından, gerek yurt içi gerek yurt dışındaki iş bağlantılarına ulaşmak için bir pazarlama platformu olan fuar, dünyanın dört bir yanından sektör profesyoneli ziyaretçilerini ağırlayarak Türk makine sektörünün gelişimine katkı sunmaya devam ediyor.

 

ANKIROS – 15. Uluslararası Demir-Çelik, Döküm, Demirdışı Metalürji Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı 06-08 Ekim 2022 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – İstanbul
Avrasya’nın En Önemli Metalürji Fuarı; ANKIROS
Fuarda, katılan ulusal ve uluslararası üretici ve tedarikçi firmalar; Entegre Tesis Makina ve Ekipmanları, Haddehane Donanımları, Metal Yükleme Sistemleri, Ark ve İndüksiyon Ocakları, Endüstriyel Fırınlar, Döküm Makinaları, Kum Hazırlama Sistemleri ve Maça Makinaları, Yüzey Temizleme Makinaları ve Malzemeleri, Hammadde ve Sarf Malzemeleri, Refrakter Malzemeler, Test ve Analiz Cihazları ve daha fazlasını ANKIROS Fuarı’nda yatırımların halen devam ettiği Avrasya Bölgesinin döküm ve çelik sektörlerinden gelen ziyaretçilere sergilediler.

Demir-Çelik üreticileri 8 ve 9. Hollerde buluşuyor!
İlki 2012 yılında oluşturulan ve yine ANKIROS Fuarının bünyesinde 8. ve 9. hollerde yine çelik üretimine özel bir bölüm yer alıyor. Çelik endüstrisinin uluslararası tedarikçilerinin yanında çelik üreticileri ve çelik servis merkezleri bu özel bölümde ürün ve hizmetlerini sergileme imkanı bulabilirler. Ayrıca, TÇÜD “Türkiye Çelik Üreticileri Derneği” üyesi olan çelik üreticileri de kendileri için oluşturulan bu özel bölümde ziyaretçilerine ürünlerini sergiliyor.

ANNOFER Demir Dışı Metaller Teknolojileri, Makina ve Ürünleri Özel Bölümü
Demir Dışı Metaller bölümünde, uluslararası ve ulusal katılımcılar alüminyum, bakır ve demir dışı diğer metallerden ürün imal eden tüm üreticilere, en son teknoloji makina, ekipman, ürün, hammadde, sarf malzemeleri ve hizmetlerini sergileyecekler.
ANNOFER , demir dışı metallerin üretimi ve şekillendirilmesi için gerekli tesis, makina ve ekipmanlar üzerine odaklanmaktadır.
Sergilenen diğer ürünlerin yanında sektörün üretimleri için gerekli yüksek ve alçak basınçlı döküm presleri ve endüstriyel fırınlar ziyaretçilerin ANNOFER bölümünde ilgi ile izledikleri ürünlerin başında yer almaktadır.

 

EIF 15. Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı 12 – 14 Ekim 2022 IFM İstanbul Fuar Merkezi
EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı Dünya’da ve Türkiye’de enerji üretimine ilişkin çok ceşitli konuların tartışılacağı bir platformdur. T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının destekleriyle gercekleşecek olan EIF 202’in amacı, çeşitli enerji kaynaklarının ve enerji piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirilmesi ve en son gelişmeler ile uygulamaların pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği bir ortam oluşturmaktır.
EIF 2021’de 247 yerli ve 58 yabancı firması ile 14.000 den fazla sektörel delege ile oldukça verimli bir fuar geçirirken, gerek sektörün yerli yabancı yatırımcilarından ve gerek katılımcilarımızdan aldığımiz geri dönüşler memnuniyet verici. Kongre ayağında ise, 34 oturum ve yerli yabancı 160 konusmacı ile yine sektördeki gelişmeleri yerinde, doğru muhatapları ile birlikte Kamu ve Özel Sektör olarak değerlendirdik. Sektöre verdiğimiz destekler her sene artacaktır.

EIF Ailesi olarak, bunca öğrenilmişlik ve bilgi birikimi ile 2022 yılında daha fazla yerli ve yabancı yatırımcıyı, sektör liderlerini, kamu ve sivil toplum kuruluşlarını sizlerle bir araya getirmeyi hedefliyoruz. 12-14 Ekim 2022 tarihlerinde istanbul’da dünyanın en önemli enerji etkinliklerinden birini gerçekleştireceğiz. Yurt dışından birçok ülkeden sektör aktörlerini, yatırımcıları Türkiye’nin en büyük enerji etkinliğinde ağırlıyor olacağız.
Enerji Dünyasının Buluşma noktası olan EIF’te sizleri tekrar aramızda görmekten onur duyarız.

Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı 22-26 Ekim 2022 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri alanlarında trendlerin belirlendiği, ağaç işleme makinesi, orman ürünleri, mobilya yan sanayi ve aksesuarları sektörlerinin öncü firmalarının en yeni ürün ve hizmetlerini görücüye çıkardığı, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturan Woodtech; Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve İntermob; Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı 22 – 26 Ekim 2022 tarihlerinde.

 

EV Charge Show Elektrikli Araç Şarj Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı 26-28 Ekim 2022 İstanbul Fuar Merkezi
Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Teknolojileri, Şarj İstasyonlarında Enerji Depolama ve Pil Yönetim Sistemleri İçin Fuar ve Konferans Bir Arada
Elektrikli Araç Şarj Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı, elektrikli araçların şarj edilmesi için gerekli donanım ve yazılım üreticileri, hizmet sağlayıcıları ve çözüm ortakları ile kamu ve özel sektör yatırımcılarını bir araya getirmek üzere 26-28 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenleniyor. Elektrikli araçların şarjında son teknolojileri yerinde incelemek ve yeni iş fırsatlarıyla ilgili değerli bağlantılar kurmak için mutlaka katılın.

Uluslararası Güneşten Koruma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarı 20-22 Ekim 2022 İstanbul Fuar Merkezi
2013 yılında prömiyerini gerçekleştiren R+T Turkey; panjur, tente, kapı-geçiş sistemleri ve güneşten koruma sistemlerine dair Türkiye’deki tek ticari fuardır. Etkinlik, 20-22 Ekim 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi‘nde 5. kez düzenlenecektir.
Uluslararası Güneşten Koruma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarı R+T Turkey, güneşten koruma ve otomatik kapı sistemleri alanında Avrasya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki tek uluslararası ticaret fuarı olma özelliği taşıyor. Fuar, İç ve Dış Gölgelendirme Sistemleri (Güneşten Korunma Sitemleri), Tenteler, Panjurlar, Kepenkler, Pergolalar, Stor Perdeler, Teknik Tekstil Ürünleri ile diğer ilgili ürün ve teknolojileri kapsıyor.

 

ISAF 13-16 Ekim 2022 DTM İstanbul Fuar Merkezi
İçerdiği sektörlerin yurt içindeki alternatifsiz tek etkinliği, Güneydoğu Avrupa’nın en büyük, Ortadoğu ve Afrika’nın ikinci en büyük sektörel buluşması olan ISAF, 13-16 Ekim 2022 tarihlerinde, sektörün tüm paydaşlarını 26. kez bir araya getirecek. Düzenlenmeye başladığı 1999 yılından bugüne her yıl büyüyen ISAF, pandemi döneminde dahi büyümesini devam ettirdi. 2021 organizasyonunda bir önceki yıla oranla çok ciddi oranda ziyaretçi artışı yaşanan ISAF, 2022 yılına çok daha ciddi bir büyüme beklentisi ile hazırlanıyor. Düzenlendiği ilk günden bugüne kadar her yıl büyük oranlarda büyüme göstermiş olan ISAF Fuarı, bu büyümeye paralel olarak, uzun yıllardır düzenlendiği hollerin yetersiz gelmesi nedeniyle, 2021 yılında daha büyük hollere taşınmıştır. İstanbul Fuar Merkezi’nde daha büyük alanlara (Hall 5-6-7’de) taşınan ISAF’taki bu değişimin ana amacı geçmiş yıllarda fuar alanının tamamı ile dolması nedeniyle yer bulamadığı için katılamayan firmaların da katılımını sağlamak ve sektördeki büyümeyi de karşılamaktır.
26. kez düzenlenecek olan ISAF’ta her yıl olduğu gibi bu yıl da öncelikli hedef, mevcut ziyaretçi kalitesini korumak ve zenginleştirmek olacaktır. Daha fazla yurt dışı ziyaretçinin fuarı ziyaret etmesi için yapılan çalışmalar, çok daha genişletilerek ve derinleştirilerek ISAF’ın daha fazla uluslararası ziyaretçisi olması sağlanacaktır. ISAF’ı yıllardır takip etmekte olan sektör temsilcileri ziyaretçilere, 2022 yılında sektöre yeni adım atmış kesimler de dahil edilecektir. Yanı sıra, kurumsal firmalardan ve kamu kurumlarından da daha geniş bir ziyaretçi kesiminin fuarı takip etmesi için çalışmalar daha güçlendirilecektir.